Среда, 19 января 2022 г.

Именины: Alnis, Andulis

Latvijas Sabiedriskie Mediji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Latvijas Radio 2 mobilā aplikācija

Dziesmas dzimtajā valodā!

Latviešu populārās mūzikas radio saviem uzticamākajiem klausītājiem ir sagādājis lielisku iespēju – jebkurā laikā būt sasniedzamam arī tad, kad radio uztvērējs nav pieejams. Šeit pieejama iecienītākā latviešu mūzikas izlase un raidījumi, iespēja sazināties ar LR2 studijas tiešraides studiju gan telefoniski, gan ar e-pasta starpniecību. Var uzzināt vārda dienu gaviļniekus un aktuālo dienas laika prognozi.

Tas viss vienuviet – LR2 ērti lietojamā aplikācijā!

Bez maksas lejupielādē šeit:

iOS

Android

 

Latvijas Radio aplikācija Nokia telefoniem

Klausies Latvijas Radio 1, Latvijas Radio 2, Latvijas Radio 3 - Klasika un Latvijas Radio 4 - Doma laukums tiešraides, mūziku, ziņas un raidījumus.

 

 

Latvijas Radio 5 – Pieci.lv mobilā lietotne „Pieci”

Latvijas Radio 5 – Pieci.lv mobilā lietotne „Pieci” ir godalgotākā Latvijas radiostaciju aplikācija, kas piedāvā ne vien klausīties Pieci.lv FM saturu aplikācijā, bet arī dažādas, īpaši mūzikas nišām veidotas interneta radio plūsmas. Pašlaik mobilajā lietotnē pieejami 10 kanāli: Pieci FM, Pieci Latvieši, Pieci Koncerti, Pieci Hiti, Pieci Atklājumi, Pieci Hip hop, Pieci Latgalieši, Pieci Rokeri, Pieci Rīti, Pieci Baltic Music.

Aplikācijā iespējams arī atzīmēt skanošo dziesmu, lai vēlāk to varētu atrast citās mūzikas straumēšanas vietnēs, piemēram, „YouTube“ vai „Spotify“. Lai sazinātos ar Pieci.lv, aplikācijas lietotāji var piezvanīt, nosūtīt e-pasta vēstuli vai īsziņu uz radiostacijas tiešraides studiju. Tāpat aplikācijā ietvertas saites uz citiem raidstacijas resursiem internetā: Pieci.lv interneta vietni un profiliem sociālajos tīklos Twitter, Facebook, Instagram, YouTube. Īpaši darbīgiem jauniešiem un citiem aplikācijas lietotājiem iekļauta iespēja aktivizēt Modinātāju, pielāgojot to personīgajām vajadzībām.

 

Bez maksas lejupielādē šeit:

iOS

Android