• Понедельник, 1 июня 2020 г.
  • Именины: Mairita, Bernedīne, Biruta
  • В Риге 0.0°C, С ветер 2.7м/сек, 766мм Hg вл. 46%
LSM Bērnistaba

Preses relīzes

Latvijas Radio 5 – Pieci.lv aicina piedalīties aptaujā

Lai padarītu jauniešu medija saturu saistošāku un uzzinātu sabiedrības viedokli, Latvijas Radio 5 – Pieci.lv (Pieci.lv) aicina Latvijas iedzīvotājus piedalīties interneta aptaujā par radio paveikto tā darbības pirmajā gadā.

Aptauja pieejama Pieci.lv interneta mājaslapā, un to ikviens aicināts aizpildīt līdz 13.oktobrim, atbildot uz jautājumiem par radio darbību un sūtot savus ierosinājumus. Anketas aizpildīšanas laiks neaizņems ilgāk par 15 minūtēm. Anketu datus Latvijas Radio 5 – Pieci.lv izmantos, lai apkopotu klausītāju vērtējumus un pilnveidotu programmas skanējumu.

Latvijas Radio 5 – Pieci.lv ir jauniešu sabiedriskais medijs, kas šovasar svinēja savu pirmo jubileju. Radio darbojas jauni žurnālisti, ētera personības Toms Grēviņš, DJ Rudd, Magnuss Eriņš, DJ Get Dizzy, Anna Platpīre, Marta Līne un daudzi citi. Pieci.lv ir arī vienīgais radio Latvijā, kurā netiek atskaņotas reklāmas. Radio apvieno dažādu dzīvesstilu un viedokļu līderus, veidojot sabiedriskā medija platformu, caur kuru augt un attīstīties dažādu subkultūru piekritējiem.

Plašāk par aptauju interneta vietnē pieci.lv. Aptaujas jautājumi pieejami šeit.

Informācija par Pieci.lv aktivitātēm ir pieejama arī sociālajos tīklos Facebook, Twitter, YouTube, Instagram un Draugiem.lv.